niedziela, 9 czerwca 2013

Candigato Morris. Kot nowym prezydentem Xalapy?

Najpopularniejszym kandydatem na nowego prezydenta Xalapy jest Morris. Morris jest kotem. Podobnie jak inni kandydaci, po objęciu stanowiska nie zamierza NIC robić. Ale w odróżnieniu od pozostałych Morris jest dodatkowo przystojny.


"Zmęczony głosowaniem na szczury? Zagłosuj na kota..."

Wybory na prezydenta miasta Xalapa już 7 lipca. Kandydaci dwoją się i troją, by pozyskać głosy. W związku z tym dopuszczają się tak skandalicznych czynów jak rozdawnictwo darmowych t-shirtów, parasoli, czapek i innych długopisów. Od rana do nocy po Xalapie i okolicach jeżdżą przegłośne samochody rozkazujące, by głosować na tego, a nie innego kandydata. Mają nawet okolicznościowe piosenki. Starannie wybierają najnowsze przeboje i zgrabnie podmieniają słowa. Co więcej, mają specjalne wersje tych przebojów dla każdej z okolicznych miejscowości. Na nic jednak ich trudy. Na łopatki rozkłada ich kandydat, który nie robi nic w kierunku swojej kampanii promocyjnej.

Kot Morris - el Candigato (połączenie słów "kandydat" i "kot") jest najbardziej popularnym kandydatem.
Teraz ma już 74 tysiące fanów.


Morris nie para się także pustą przedwyborczą retoryką, nie mydli oczu długimi przemówieniami. Jego wywiady są krótkie i celne:"Głosuj na Morrisa, też nic nie robi"

"Morris jest najprzystojniejszy"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz